PPV 2008
Fotogalerie PPV 2008
IMG_0007.jpg
Prezentace závodu “U Švejka” ve Skopytcích
IMG_0018.jpg
Příprava před startem
IMG_0025.jpg
Příprava před startem
IMG_0029.jpg
Místo startu
IMG_0034.jpg
Skupuna S2 vjezd do první zatáčky dlouhého okruhu
IMG_0035.jpg
Skupina S3 vjezd do první zatáčky malého okruhu
IMG_0039.jpg
S3 po startu do malého okruhu ve směru na Choustník
IMG_0041.jpg
S3 příjezd ke křižovatce v Dlouhé Lhotě
IMG_0045.jpg
Petr Hořejší (Chess Bike Havana) ve Dlouhé Lhotě
IMG_0048.jpg
S3 skupinka M.Šach, P. Camrda, M. Šustr a Z.Šlehofer st.
IMG_0060.jpg
S2 na trati
IMG_0061.jpg
S2 na trati
IMG_0064.jpg
S2 na trati
IMG_0066.jpg
První v cíli S3 po 87 kilometrech
IMG_0079.jpg
První v cíli S3 po 87 kilometrech
IMG_0080.jpg
Vítěz S3 a kategorie C (40-49 let) Richard Nový (KČT Kašperské Hory) následován Michalem Zrnečkem (Diablo Sport Č. Krumlov)
IMG_0082.jpg
Jiří Csirik
IMG_0084.jpg
Jiří Csirik
IMG_0091.jpg
boj o 4.místo v S3 a třetí v kategorii C – Jiří Musil (Cyklo Velešín) následován Rostislavem Manem a Karlem Schwarzem
IMG_0094.jpg
Karel Schwarz (Cyklo Velešín)
IMG_0095.jpg
Miloslav Šustr (Ricoh Impromat Tábor) vítěz kategorie H (nad 60 let)
IMG_0097.jpg
Ladislav Benhák (CB Top Č. Budejovice) vítěz kategorie D (50-59 let)IMG_0102 – cíl skupiny bojující o 10.místo v S3 vedené Pavlem Camrdou (tým AGU) a Karlom Majerníkem (HaPe Cyklo Sport Brno)
IMG_0102.jpg
IMG_0103.jpg
Pavel Camrda v cíli – významný sponzor závodu a zároveň účastník všech tří ročníku.
IMG_0106.jpg
Miloslav Šach (Cyklo Švec)
IMG_0107.jpg
Jaroslav Zelený (Stavmal Klatovy)
IMG_0108.jpg
dojezd další skupinky z S3 – v čele Petr Jarřevský (CB Top) a Zdeněk Douděra (Galaxy Cyklo Švec)
IMG_0110.jpg
Jana Kabrtová (Spinning MB Alpine Pro) vítězka kategorie žen
IMG_0111.jpg
Miroslav Novák (GS Jistebnice)
IMG_0118.jpg
Závodníci skupiny S3 v diskuzi po dojezdu, s nimi Jana Matlášková, největší smolařka závodu, když byla nucena odstoupit kvůlu technické závadě.
IMG_0119.jpg
Veronika Strašilová (Pell's Team)
IMG_0124.jpg
Veronika Strašilová (Pell's Team)
IMG_0130.jpg
Pořadatelské místo v prostoru cíle
IMG_0131.jpg
Jan Mejta (CB Top Č. Budějovice)
IMG_0137.jpg
Martin Komárek (CT Budvar Tábor) třetí v kategorii M3 (kadeti)
IMG_0138.jpg
Jiří Jindra (1.Soběslavská Cyklospolečnost)
IMG_0139.jpg
Jiří Růžička (Cyklo Velešín)
IMG_0141.jpg
Václav Klíma (Cyklo Velešín)
IMG_0142.jpg
Jan Eliáš (Cyklo Olympia Hrdějovice)
IMG_0146.jpg
Jaroslav Švadlena (Prodoli Racing Team) – hlavní pořadatel a zakladatel závodu
IMG_0150.jpg
Miroslav Vodák (CB Top České Budějovice) druhý v kategorii H (nad 60 let)
IMG_0156.jpg
dojezd sk S2 do cíle
IMG_0157.jpg
Vítěz závodu David Kášek (CT Budvar Tábor)
IMG_0158.jpg
druhý a třetí v pořadí hlavního závodu Petr Pivoňka (Diablo Sport Č. Krumlov) a Daniel Brabec (Slavia Praha)
IMG_0159.jpg
Pavel Kos (Cyklo Velešín), Martin Kříž (Kraken Dobříš) vítěz kategorie B
IMG_0160.jpg
Václav Pivoňka (Cyklo Jiřička) následován Michalem Jochmanem (Diablo Sport Č. Krumlov) a Tomášem Dvořákem (Velosport Valenta)
IMG_0161.jpg
Michal Jochman a Tomáš Dvořák (vítěz 1. ročníku závodu z roku 2006 a účastník všech tří ročníků)
IMG_0162.jpg
Michael Baťka (Diablo Sport Č. Krumlov) a Marcel Kachlíř
IMG_0163.jpg
Pavel Michal (IVT Cyklo Domanín) a Zdeněk Nehonský (Hudy Sport Tábor)
IMG_0166.jpg
Josef Vlášek (Cyklo Jiřička) a Pavel Matoušek (KC Brno)
IMG_0170.jpg
Lukáš Poříz (Xstream Racing Hluboká)
IMG_0172.jpg
Lukáš Strašil (Pell's Team)
IMG_0174.jpg
Veronika Strašilová (Pell's Team)
IMG_0176.jpg
Jezdci týmu KC Brno po závodě – J.Janoušek a P.Matoušek
IMG_0177.jpg
Michal Chadim (KC Brno)
IMG_0182.jpg
Martin Polák (Galaxy GS Jistebnice)
IMG_0190.jpg
Vladimír Havlín (Galaxy Cyklo Švec)
IMG_0191.jpg
Martin Kalina (Ricoh Impromat Tábor)
IMG_0208.jpg
po závodě “U Švejka”
IMG_0222.jpg
losování tomboly – výhru přebírá Martin Komárek (Budvar Tábor) z kategorie M3
IMG_0227.jpg
losování tomboly – výhru přebírá David Kášek (Budvar Tábor), celkový vítěz
IMG_0239.jpg
kategorie M3 (kadeti 15-16 let): 1. Jiří Csirik (CS MTB) ; 2. Jan Sýkora (CS MTB) ; 3. Martin Komárek (CT Budvar Tábor)
IMG_0248.jpg
kategorie M4 (junioři 17-18 let): 1. Adam Pečl ; 2. Pavel Kos (oba Cyklo Velešín)
IMG_0257.jpg
kategorie ženy: 1. Jana Kabrtová (Spinnkng MB) ; 2. Petra Königsmarková (Galaxy Cyklo Švec) ; 3. Veronika Strašilová (Pell's Team)
IMG_0261.jpg
kategorie H (muži nad 60 let): 1. Miloslav Šustr (Ricoh Impromat Tábor) ; 2. Miroslav Vodák (CB Top) ; 3. Jiří Šrejma (Tatran Chodov)
IMG_0265.jpg
kategorie D (muži 50-59 let): 1. Ladislav Benhák (CB Top) ; 2. Karol Majerník (HaPe Brno) ; 3. Miloslav Šach (Cyklo Švec)
IMG_0269.jpg
kategorie C (muži 40-49 let): 1. Richard Nový (KČT Kašperské Hory); 2. Michal Zrnečko (Diablo Sport Č. Krumlov); 3. Jiří Musil (Cyklo Velešín)
IMG_0273.jpg
kategorie B (muži 30-39 let): 1. Martin Kříž (Kraken Dobříš); 2. Michal Jochman; 3. Michael Baťka (oba Diablo Sport Č. Krumlov)
IMG_0274.jpg
pořadatelky
IMG_0277.jpg
kategorie A (muži 19-29 let): 1. David Kášek (CT Budvar Tábor); 2. Petr Pivoňka (Diablo Sport Č. Krumlov); 3. Daniel Brabec (Slavia Praha)
IMG_0283.jpg
absolutní vítěz závodu (nejdelší trasy) David Kášek s putovním pohárem na kterém přibyde jeho jméno