PPV 2010
Fotogalerie PPV 2010
001.jpg
mapa trasy
004.jpg
Mojmír Minx st. (SCK Šlauf Příbram)
005.jpg
Jan Kalina (Galaxy CykloŠvec)
006.jpg
Miroslav Vodák (Kovo Praha)
007.jpg
Pavel Jelínek (KC Slavia Praha)
008.jpg
Radek Štrosmajer, Tomáš Dvořák (oba Velosport Valenta)
009.jpg
Miroslav Jiřička (Cyklo Jiřička)
010.jpg
Jan Šíma (Diablo Sport Č. Krumlov)
011.jpg
start skupiny S2 (kategorie C, D, H, Z)
013.jpg
Miroslav Jiřička (Cyklo Jiřička)
015.jpg
018.jpg
Miroslav Jiřička (Cyklo Jiřička)
019.jpg
020.jpg
Petr Švadlena (Prodoli Remerx)
021.jpg
Petr Pivoňka (Diablo Sport Č. Krumlov)
022.jpg
Karel Juráň (Diablo Sport Č. Krumlov)
023.jpg
Pavel Jelínek (KC Slavia Praha)
025.jpg
Marcel Kachlíř (Basso Team Znojmo)
026.jpg
027.jpg
Jiří Mikulášek (Cyklo Mikulášek)
028.jpg
030.jpg
Michal Běhounek a Tomáš Faltus (Veloservis Team)
031.jpg
Tomáš Maršík (Duratec Jambor)
032.jpg
Lukáš Poříz (Xtream Racing Team)
033.jpg
Josef Havel (IVT)
034.jpg
035.jpg
závodníci KC Brno --
036.jpg
037.jpg
038.jpg
041.jpg
042.jpg
Václav Pivoňka (SCV Blatná)
043.jpg
044.jpg
Lukáš Poříz (Xtream Racing Team)
045.jpg
046.jpg
047.jpg
048.jpg
Robert Skřeček (KC Brno)
049.jpg
050.jpg
051.jpg
Pavel Camrda (Giessegi Team)
053.jpg
054.jpg
Petr Reitinger (Tábor)
055.jpg
Petr Hořejší (Havana Team)
056.jpg
057.jpg
058.jpg
Lenka Sýkorová (Volvo Auto Hase)
059.jpg
Zdeněk Nádvorník (Galaxy CykloŠvec)
060.jpg
Jiří Musil (Cyklo Velešín)
063.jpg
Jan Šíma (Diablo Sport Č. Krumlov)
064.jpg
Mojmír Minx st. (SCK Šlauf Příbram)
065.jpg
066.jpg
František Feferle (Fefi5Live)
067.jpg
Roman Liška (Mira Hrubý)
068.jpg
Zdeněk Boháč (Želeč)
069.jpg
Jiří Kříž (Cyklo Jiřička)
071.jpg
Miroslav Vodák (Kovo Praha)
072.jpg
Petr Jiřička (Havran Litvínovice)
074.jpg
Marie Kočová (Diablo Sport Č. Krumlov)
075.jpg
Jaromír Zlámalík (Prodoli Remerx)
077.jpg
081.jpg
083.jpg
Jan Kalina (Galaxy CykloŠvec)
085.jpg
Pavel Jelínek (KC Slavia Praha), Jiří Křivánek (CK Windoors Příbram)
086.jpg
087.jpg
089.jpg
Josef Havel (IVT)
091.jpg
Michal Černý (CT Budvar Tábor)
092.jpg
Lukáš Hirt (Ekol Elite Triathlon Team)
093.jpg
Daniel Brabec (Haibike Xenofit)
094.jpg
Václav Jehně (Kola BSP)
095.jpg
Pavel Veselý (Prodoli Remerx)
097.jpg
Karel Kopr (KC Slavia Praha)
098.jpg
100.jpg
Karel Juráň (Diablo Sport Č. Krumlov)
101.jpg
102.jpg
104.jpg
106.jpg
108.jpg
Vladislav Rychetský (Bosch Diesel Jihlava)
110.jpg
Robert Skřeček (KC Brno)
112.jpg
P. Reitinger (Tábor), R. Man (Bosch Diesel), J. Vlášek (Diablo)
113.jpg
Rostislav Man (Bosch Diesel Jihlava)
116.jpg
Pavel Camrda (Giessegi Team), Ladislav Roučka (Galaxy CykloŠvec)
117.jpg
P. Hořejší (Havana), Z. Šlehofer (Šlauf), Z. Nádvorník (Galaxy)
118.jpg
Petr Hořejší (Havana Team)
119.jpg
Zdeněk Šlehofer st. (SCK Šlauf Příbram)
120.jpg
122.jpg
123.jpg
125.jpg
126.jpg
Jiří Musil (Cyklo Velešín)
127.jpg
Jan Šíma (Diablo Sport Č. Krumlov)
128.jpg
Lenka Sýkorová (Volvo Auto Hase)
129.jpg
Petr Reitinger (Tábor)
131.jpg
Tomáš Vitáček (Viessmann)
132.jpg
133.jpg
134.jpg
135.jpg
František Feferle (Fefi5Live)
137.jpg
Roman Liška (Mira Hrubý)
138.jpg
Zdeněk Boháč (Želeč)
140.jpg
Mojmír Minx st. (SCK Šlauf Příbram)
143.jpg
P. Jiřička (Litvínovice), M. Vodák (Kovo), J. Kříž (Jiřička)
144.jpg
Marie Kočová (Diablo Sport Č. Krumlov)
147.jpg
Jaromír Zlámalík (Prodoli Remerx)
148.jpg
Pavel Matoušek (KC Brno)
149.jpg
Pavel Matoušek (KC Brno)
150.jpg
Pavel Matoušek (KC Brno)
151.jpg
Jiří Mikulášek (Cyklo Mikulášek)
152.jpg
Jiří Křivánek (Windoors), Petr Pivoňka (Diablo)
153.jpg
Marcel Kachlíř (Basso Team Znojmo)
154.jpg
Marcel Kachlíř (Basso Team Znojmo)
155.jpg
Radek Krummer (Team Cube)
156.jpg
Kachlíř, Krummer, Běhounek
157.jpg
Michal Běhounek (Veloservis)
159.jpg
Josef Havel (IVT)
160.jpg
Václav Pivoňka (SCV Blatná), Dušan Orálek (Pinarello)
164.jpg
Martin Beneš (Kola BSP Planá)
166.jpg
Daniel Brabec (Haibike), Lukáš Hirt (Ekol Elite)
169.jpg
Lukáš Hirt (Ekol Elite Triathlon Team)
170.jpg
Karel Kopr (KC Slavia Praha)
172.jpg
Martin Kříž (CK Windoors Příbram), Tomáš Faltus (Veloservis)
175.jpg
P. Jelínek (Slavia), V. Hrouda (Hluboká), T. Maršík (Duratec)
177.jpg
Pavel Jelínek (KC Slavia Praha)
178.jpg
Vladimír Hrouda (Hluboká), Tomáš Maršík (Duratec Jambor)
181.jpg
Zdeněk Nádvorník (Galaxy CykloŠvec)
182.jpg
Tomáš Faltus (Veloservis)
184.jpg
Lukáš Poříz (Xtream Racing Team)
186.jpg
187.jpg
189.jpg
Václav Jehně (Kola BSP Planá)
192.jpg
Michael Baťka (Diablo Sport Č. Krumlov)
193.jpg
Michael Baťka (Diablo Sport Č. Krumlov)
195.jpg
Pavel Kryka (S.O.S)
197.jpg
Pavel Veselý (Prodoli Remerx)
198.jpg
Václav Píša ml. (Xtream Racing Team)
200.jpg
Tomáš Hrůza (CK Windoors Příbram)
201.jpg
202.jpg
Michael Baťka (Diablo Sport Č. Krumlov)
203.jpg
Robin Křenecký (Cyklo Jiřička)
205.jpg
Radek Štrosmajer (Velosport Valenta)
207.jpg
Petr Marcín (SCK Šlauf Příbram)
209.jpg
Miroslav Jiřička (Cyklo Jiřička)
210.jpg
Jan Kalina (Galaxy CykloŠvec)
213.jpg
Miroslav Pechouš - vítěz vrchařské prémie skupiny "S2"
214.jpg
Jiří Mikulášek - vítěz vrchařské prémie skupiny "S1"
215.jpg
Lenka Sýkorová (Volvo Auto Hasse) - vítězka kategorie žen
216.jpg
1. Lenka Sýkorová, 2. Marie Kočová
218.jpg
kat. H: 1. Z. Šlehofer, 2. M. Vodák, 3. P. Dvořák
219.jpg
kat. D: 1. V. Rychetský, 2. P. Hořejší, 3. Z. Boháč
220.jpg
Miroslav Pechouš a syn - vítěz kategorie C
221.jpg
kat. C: 1. M. Pechouš, 2. R. Skřeček, 3. R. Man
222.jpg
kat. B: 1. J. Mikulášek (absolutní vítěz závodu), 2. P. Matoušek, 3. M. Běhounek
223.jpg
putovní pohár cyklomaratonu Pocta Pacovské Vrchovině
224.jpg
kat. A: 1. P. Pivoňka, 2. J. Křivánek, (3. R. Krummer se nedostavil k vyhlášení)